GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 12009362
nr 1200 9362
Lockurnor
2 st, Kina, 1900-tal. Höjd: 15 ca
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:33:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Lockurnor
Kondition: nagg
nr 1200 9362
Lockurnor
Kondition: nagg
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
måndag 27 augusti 2018 |